STRONA GŁÓWNA | KARIERA


Kariera
kariera

Zapraszamy do współpracy

Praca w Esplorado jest misją. Nasz główny cel to zdobycie informacji – rzetelnej i wiarygodnej. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z Esplorado przynosiło naszym Klientom oczekiwane korzyści, zaś intuicyjny interfejs oszczędził ich czas, a zróżnicowana oferta - fundusze. My natomiast pragniemy czerpać satysfakcję z prowadzenia najlepszej firmy badawczej w Polsce.

W Esplorado pracują ludzie z pasją, którzy znają siłę badań ankietowych, wierzą w ich potencjał i chcą, aby inni również mieli szansę przekonać się, jak wiele mogą skorzystać na profesjonalnym badaniu opinii publicznej.

Jeżeli interesuje Cię praca z ambitnymi ludźmi, którzy naprawdę znają się na tym, co robią, albo szukasz miejsca, w którym mógłbyś odbyć praktyki, a zamiast podawania kawy mieć szansę na zdobycie unikalnej wiedzy i umiejętności, wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Dokumenty należy wysłać na adres:
4U Sp. z o.o.
ul. Odrodzenia 13 lok. 23
87-100 Toruń
lub esplorado@esplorado.pl
 
Firma zastrzega sobie prawo do zachowania przesłanych dokumentów.