STRONA GŁÓWNA | JAK TO DZIAŁA?


Jak to działa?

Kliknij i sprawdź, jak łatwo i sprawnie przeprowadzić badanie

Badania ankietowe przestały być domeną dużych ośrodków badawczych i korporacji. Teraz każdy może zdobyć tyle informacji, ile potrzebuje. A wszystko szybko, intuicyjnie i w rozsądnej cenie. Esplorado to pierwsze na polskim rynku kompleksowe narzędzie do badania opinii.

jak to dziala obrazek do tekstu
Chcesz skorzystać z Esplorado, aby przeprowadzić badanie ankietowe? Masz do dyspozycji cztery różne abonamenty: Basic, Standard, Advance i Professional. Wszystkie pakiety różnią się od siebie cenami oraz zakresem oferowanych usług.
jak to dziala obrazek do tekstu
Założenie konta na portalu Esplorado jest niezbędne do tego, abyś otrzymał dostęp do wykupionych usług w danym pakiecie. Po zakończeniu rejestracji możesz rozpocząć przygotowanie do badania począwszy od kwestionariusza.
jak to dziala obrazek do tekstu
W Esplorado formularz z pytaniami możesz całkowicie spersonalizować w intuicyjny sposób. Wystarczy, że skorzystasz z gotowych wzorów ankiet,tematów wizualnych i możliwości brandingu – np. zamieszczenia na kwestionariuszu swojego logo.
jak to dziala obrazek do tekstu
W zależności od wybranego abonamentu, możesz zamieścić w formularzu minimum 10 pytań. W przypadku pakietów bardziej rozbudowanych mogą być one dodawane bez żadnego limitu ilościowego.Użytkownik ma do wyboru 11 typów pytań.
jak to dziala obrazek do tekstu
Zanim zaakceptujesz ostateczną formę kwestionariusza, upewnij się, że wprowadziłeś prawidłowe dane. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skorzystaj z rady naszych ekspertów, którzy udzielą Ci wsparcia przez e-mail.
jak to dziala obrazek do tekstu
Informacje o liczbie wypełnionych przez respondentów ankiet pojawią się w czasie rzeczywistym na pasku postępu przy danym badaniu. Dzięki temu będziesz wiedzieć, na jakim etapie znajduje się gromadzenie danych oraz jak długo może jeszcze potrwać.
jak to dziala obrazek do tekstu
Zdecyduj, gdzie opublikujesz swoją ankietę. Jeśli wybierzesz panel respondentów Esplorado, będą mogły ją wypełnić tylko osoby posiadające konto na portalu. Chcesz, aby badanie było dostępne dla każdego internauty? Upublicznij ankietę! Możesz wysłać ją do respondentów za pośrednictwem poczty elektronicznej, albo umieścić na Facebooku czy Twitterze.
jak to dziala obrazek do tekstu
W każdym z płatnych pakietów możesz na bieżąco pobierać raporty z postępów prac. Po zakończeniu badania otrzymasz raport generalny ze wszystkimi zebranymi danymi, a wyniki badań będą zintegrowane z oprogramowaniem SPSS (oprogramowanie do statystycznej analizy danych).
jak to dziala obrazek do tekstu
Raporty z badań są przedstawione w formie przejrzystych tabel krzyżowych, z których można łatwo odczytać złożone zależności pomiędzy wieloma danym. Pozwoli to szybko wysunąć istotne wnioski na temat badanego zagadnienia.