STRONA GŁÓWNA | DLA RESPONDENTA


Dla respondenta
dla_respondenta

Bierz udział w ciekawych projektach

Informacje za pośrednictwem Esplorado zbierają osoby związane z różnymi gałęziami gospodarki i nauki. Biorąc udział w ich badaniach masz szansę poznać nowe podmioty na rynku oraz dowiedzieć się więcej na temat ciekawych projektów.

 

Zbieraj punkty

Wszystko ma swoją cenę. A informacja to jeden z najdroższych towarów na świecie. Zgadzamy się z tym, dlatego umożliwiliśmy twórcom ankiet organizowanie konkursów dla respondentów. W nagrodę za wypełnienie wybranych ankiet będziesz mógł wypełnić quizy. Otrzymasz punkty, które następnie wymienisz na nagrody.

 

Pomóż w rozwoju

Każdy Twój udział w badaniu to cenny wkład w rozwój polskiej nauki i biznesu. Udzielając kolejnych odpowiedzi w kwestionariuszu ankietowym, dajesz komuś wskazówki, dzięki którym może się rozwijać, podejmować trafne decyzje i wysnuwać cenne wnioski.

 

Wygrywaj nagrody

Każdy, kto zarejestruje się na Esplorado, a następnie odwiedzi nasz profil na Facebooku, ma szansę na wzięcie udziału w ciekawych konkursach i zdobycie atrakcyjnych nagród. Lajkuj, udostępniaj i komentuj nasze posty, aby zwiększyć swoją szansę na wygraną!

 

Oszczędzaj czas

Jak podjąć współpracę w Esplorado? Bardzo prosto! Załóż konto respondenta, zaakceptuj regulamin, podaj swoje dane i już. W Esplorado musisz zrobić to tylko za pierwszym razem, dzięki czemu wypełnianie kolejnych ankiet zajmie Ci tylko kilka chwil.